KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10849381
nr 1084 9381
Kopparstick
"Les deux Amis", bladets mått: 30x38
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:39:23
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr